مدرنترین باربری

برای پاسخ دادن با این سوال که مدرن ترین و پیشرفته ترین باربری چه باربری است باید فاکتورهای متفاوتی را در نظر بگیریم.اما چه فاکتور های در شناخت و برتری یک باربری نسبت به سایر باربری ها مهمتر هستند؟

1-تجربه باربری

مسلما یک باربری با تجربه،باربری که سالیان سال در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند با خواسته های مشتریان و نحوه انجام این خدمات کاملا آشنا هست.

2-ماشین های باربری و تجهیزات

یک باربری خوب همیشه از ماشین های متفاوت و پیشرفته و مدرن استفاده میکند و ماشین های قدیمی را تعویض میکند.

3-مسافت تحت پوشش باربری

گاهی باربری ها مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک یا همینطور اسباب کشی به شهرستان های دیگر را قبول نمیکنند و تنها در محدوده درون شهری فعالیت میکنند.طبیعتا مسافت تحت پوشش باربری یک مورد مهم برای تعین پیشرفته و مدرن بودن باربری می باشد.

4-پرسنل و کارگران باربری

فاکتور مهم دیگری که معمولا بخاطر محیط کاری و شرایط کاری یک باربری کم پیدا است عملکرد و حرفه ای بودن پرسنل و کارگران باربری است.یک باربری حرفه ای از پرسنل اداری تحصیل کرده و خوش برخورد استفاده میکند تا در ارتباط با مشتریال و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب عمل کنند .

5-مشتری مداری

یک باربری خوب حتما برای مشتریان خود ارزش قائل میشود و تمام تلاشش را میکند تا مشتری ارزشمندش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.تخفیف های مناسب برای مشتری یکی از مواردی است که با ان میتوان برای مشتری اثبات کند که برای باربری مهم هست.

6-وقت شناسی باربری

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری حرفه ای وقت شناسی است.مشتری به هیچ عنوان دوست ندارد شرکت باربری دیرتر از زمان درخواستی برسد و برنامه آنها را به هم بزند.بسیاری از باربری ها به دلیل کم بودن تعداد ماشین های فعال معمولا با تاخیر میتوانند به مبدا برسند.

 

7-امکان پیگیری شکایات و پیشنهادات

در صورتی که شخصی از شرکت باربری به هر دلیلی شکایت داشته باشد (و مدرکی مبنی بر آن داشته باشد)شرکت باربری موظف است به آن رسیدگی کند.

شرکت باربری ایران زمین بر خلاف بسیاری از باربری ها بلافاصله به شکایات مشتریان رسیدگی میکند و در صورت زیاد مشتری تمام زیان مشتری را خواهد پرداخت.لازم به ذکر است که شرکت باربری ایران زمین  برای مشتریان و رانندگان و کارگران خود احترام زیادی قائل است اما با توجه به شرایط و ضوابط شرکت ایران زمین بار در صورت هرگونه تخلفی از سوی پرسنل ایران زمین  بلافاصله راننده،کارگر یا کارمند متخلف را از ادامه همکاری منع خواهد کرد و تمام ضرر و زیان مشتریان را جبران خواهد کرد.