تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

 

09196037481


01132532829

باربری و حمل بار بهشر , یکی از مسائلی که امروزه با آن روبرو هستیم ، حمل وسایل منزل در هنگام جابجایی خانه میباشد. پیدا کردن اتوبار که خدمات خوب باربری ارائه دهد، در صورت آشنا نبودن با باربری ایران زمین ، کار سختی است.

 

تعداد بسیاری باربری در سطح شهر فعالیت می کنند اما خدمات باربری مناسبی ارائه نمی دهند. در زمان تماس با یک باربری، از خدماتی که آن باربری ارائه می دهد سوال کنید، هیچکدام از آنها سرویس های باربری که ر ایران زمین ارائه می دهند را ندارند.

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

برخی  از خدمات ایران زمین:

 

ماشین های گوناگون

یکی از ویژگی های سفارش به ما، وجود ماشین های باربری گوناگون است. این موضوع در اثاث کشی موجب می شود تا با توجه به حجم بار ماشین باربری مورد نظر را انتخاب کنید. ایمنی بالای این ماشین ها از وسایل شما محافظت می کند.

 

قیمت ثابت

استعلام قیمت قبل از سفارش از ویژگی های خدمات آنلاین باربری است. این قیمت تا پایان بدون تغییر خواهد بود و هنگام اتمام اثاث کشی رانندگان و کارگران هیچ هزینه اضافی را از مشتری دریافت نمی کنند. همچنین شما می توانید تعرفه های ما مقایسه کنید.

 

 

 

 

 
 

حمل بار به شهرستان – اتوبار شهرستان

حمل بار به شهرستان از جمله خدمات تخصصی ایران زمین است که جهت رفاه بیشتر به شما ارائه میدهد . این خدمت به یک نگاه شامل حمل بار از مازندران  به سایر شهرستان ها ( اتوبار شهرستان ) و دیگر نقاط ایران است . ایران زمین  با توجه به نوع بار و کالای شما به ارائه ی سرویس مورد نظر شما میپردازد.

 
 
  •  حمل تخصصی بار به شهرستان ها ( اتوبار شهرستان )
  •  حمل بار و اثاثیه منزل به تمام نقاط ایران
  •  با ایسوزو و فوسو ماشین های به روز
  •  با بهترین قیمت و برترین کیفیت
  •  با استفاده از خودرو تخصصی و ویژه بهره وری مورد نظر شما
  •  جابجایی لوازم صنعتی – جابجایی و حمل وسایل تجاری – حمل تخصصی بار – کالای صادراتی و وارداتی و سایر موارد

 

باربری و حمل بار بهشر , باربری ایران زمین با پیشرفت فناوری اقدام به سفارش خدمات باربری بصورت اینترنتی نموده است.

اگر شما نیاز به خدمات باربری ایران زمین داشته باشید از قبل به ما خبر دهید تا باربری ایران زمین یک سرویس مناسب را به شما ارائه دهد.

 

 

مهم ترین پشت گرمی ما :

  1. نگهداری حرفه ای : در شرکت باربری ایران زمین  ما از وسایل بسته بندی با کیفیتی استفاده میکنیم تا در تمامی شرایط آب و هوایی و مسافتی وسایل شما ایمن به مقصد برسد. خدمات باربری ما در شرکت باربری ایران زمین همچنین شامل بسته بندی ایمن و اصولی میباشد.
  2.  تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های پایدار و مناسب را در نظر میگیریم.
  3. باربری مطمئن : ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
  4. باربری زمان بندی شده : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری مازندران  غنیمت است. تمامی مراحل در باربری ایران زمین  به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.

 

 

چرا ایران زمین ؟

اسباب کشی و حمل بار در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه را می توانید به وسیله ایران زمین  تجربه کنید. ایران زمین  با توجه به مجموعه حرفه ای قادر است تا هر باری را در کمترین زمان ممکن به مقصد برساند. 

 ایران زمین  پیشتاز در باربری آنلاین تجربه یک باربری هوشمند است که شما با یک بار استفاده از آن سخت ترین حمل و نقل ها را به خاطره سازترین جابه جایی ها تبدیل خواهید کرد.

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

.

.

.


شعار ما کار ماست

حمل تخصصی اثاثیه منزل، مبلمان، کالاهای تجاری و اداری با کادری مجرب و حرفه ای

 

با نازلترین قیمت و قیمت توافقی

با بهترین کیفیت کاری

به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل

.

.

.

.

مازندران

تماس با ما

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

بابل – میدان دانشگاه – دانش 20

09196037481

Template Design:Dima Group