تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

 

09196037481


01132532829

باربری و اتوباربری بهشر , با کادری مجرب و حرفه ای که بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه امر اسباب کشی فعالیت می کنند خدمات اسباب کشی منزل را با بهترین کیفیت و قیمت منصفانه برای شما عزیزان ارائه میدهد.

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

کمک گرفتن از کادر مجرب اجرایی ایران زمین  هنگام بسته بندی و جابجایی وسایل منزل شما از این قبیل اختلالات جلوگیری میکند . کادر اجرایی و متخصص ایران زمین با آمادگی کامل و تجربه کافی هنگام جابجایی و حمل لوازم منزل در کاهش آسیب های جسمی و عدم بروز خسارت های مالی شما را همراهی میکند.

 

بهترین فصل باربری کدام است ؟

تقریبا همه مشتریان و مستاجران در فصل گرما نیاز به خدمات اسباب کشی دارند و در این فصل جابجا میشوند. بهترین فصل هم برای اسباب کشی هم همین فصل است. بعد از ایام عید تا پایان تابستان معمولا در تمام شهر پر از کامیون های اسباب کشی است.

در این مدت چون روزها بلند است و تا ساعات زیادی امکان جابجا کردن وسیله ها وجود دارند، بهتر است در این مدت

اقدام به اسباب کشی کنید. زمستان معمولا روزها کوتاه است و سردی هوا میتواند کمی آزار دنده باشد. علاوه بر این باریدن

برف و باران زمین را لیز میکند و حمل بار خیلی سخت میشود.

دلیل دیگر انتخاب فصل تابستان، تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و آزاد شدن وقت مردم است. پس بیشتر در این روزها مطمئن با قیمت مناسب را برای این کار انتخاب کنید..

 

 

 

خدمات بسته بندی حرفه ای

برای سهولت اسباب کشی و رفاه و آسایش مشتریان، خدمات بسته بندی به صورت اصولی و حرفه ای به همشهریان ارائه میشود.

 

هزینه باربری مقرون به صرفه

باربری توسط شرکت ما با مجوز رسمی از اتحادیه باربران انجام میگیرد و هزینه اسباب کشی بر اساس نرخ اتحادیه اخذ خواهد شد. با باربری تهران یک اسباب کشی مقرون به صرفه را تجربه کنید.

 

 

 

انواع باربری

باربری و اتوبار ایران زمین بر اساس نوع باربری به سه دسته باربری معمولی ،باربری وی آی پی و باربری ویژه تقسیم شده است.در ادامه این مقاله به تفاوت های انواع باربری میپردازیم.

باربری معمولی:

باربری معمولی ایران زمین  آن دسته از باربری هایی هستند که کارگران و رانندگان حداکثر امتیاز لازم را برای حضور در مجموعه ایران زمین  کسب مب کنند.گفتنی است که این رانندگان و کارگران از قبل توجیه هستند و آموزش داده شده اند و در کار خود حرفه ای هستند.قیمت این نوع از باربری ایران زمین  مناسب است.

باربری وی آی پی:

باربری وی آی پی ایران زمین  آن دسته از باربری هایی هستند که در آنها رانندگان و کارگران امتیاز های بالایی از مشتریان کسب می کنند.این نوع باربری به خوبی و با رضایت کامل مراحل اسباب کشی و بارگیری را به اتمام می رسانند.در باربری های وی آی پی از بهترین ماشین ها و راننده گان و کارگران استفاده می شود که باعث جلب نظر مشتری کی شوند.

باربری ویژه :

سومین نوع باربری ایران زمین  ، باربری ویژه است.تفاوت این نوع باربری با باربری وی آی پی در راننده گان و کارگران است.در این نوع از باربری تنها رانندگان و کارگرانی که نمره 100 را کسب کرده باشند فعالیت میکنند.در نتیجه میزان نارضایتی مشتریان تقریبا به صفر می رسد.این نوع از باربری بیشتر برای افراد حساس مناسب است.

 

 

 

حمل بار و اثاثیه منزل

 

حمل بار و اثاثیه منزل

ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیت در سراسر تهران صورت می پذیرد.

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل از جمله تخصص های ما می باشد که باعث می شود شما تمام مراحل اسباب کشی را به تیم ما بسپارید و سریع تر به خانه جدید منتقل شوید.

باربری ارزان

باربری ارزان

باربری و اتوباربری بهشر به عنوان یکی از باربری های مجاز مازندران تمامی نعرفه و هزینه های جابجایی اثاثیه منزل و کالا را زیر نظر قیمت اتحادیه ارائه میدهد و بی شک قیمت باربری ایران زمین مناسب ترین قیمت جابجایی شما عزیزان خواهد بود.

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

 .

.

.

.

.

.


شعار ما کار ماست

حمل تخصصی اثاثیه منزل، مبلمان، کالاهای تجاری و اداری با کادری مجرب و حرفه ای

با نازلترین قیمت و قیمت توافقی

با بهترین کیفیت کاری

به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری09196037481

.

.

.

مازندران

تماس با ما

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

بابل – میدان دانشگاه – دانش 20

09196037481

 

Template Design:Dima Group