تلفن های تماس جهت هماهنگی و مشاوره:

تلفن های تماس جهت هماهنگی ومشاوره:

 

09196037481


01132532829

باربری و اتوباربری بهشر , با کادری مجرب و حرفه ای که بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه امر اسباب کشی فعالیت می کنند خدمات اسباب کشی منزل را با بهترین کیفیت و قیمت منصفانه برای شما عزیزان ارائه میدهد.

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

 

 

حمل بار و اثاثیه منزل

 

حمل بار و اثاثیه منزل

ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیت در سراسر تهران صورت می پذیرد.

 

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل از جمله تخصص های ما می باشد که باعث می شود شما تمام مراحل اسباب کشی را به تیم ما بسپارید و سریع تر به خانه جدید منتقل شوید.

باربری ارزان

باربری ارزان

باربری و اتوباربری بهشر به عنوان یکی از باربری های مجاز مازندران تمامی نعرفه و هزینه های جابجایی اثاثیه منزل و کالا را زیر نظر قیمت اتحادیه ارائه میدهد و بی شک قیمت باربری ایران زمین مناسب ترین قیمت جابجایی شما عزیزان خواهد بود.

 

مدرنترین باربری

برای پاسخ دادن با این سوال که مدرن ترین و پیشرفته ترین باربری چه باربری است باید فاکتورهای متفاوتی را در نظر بگیریم.اما چه فاکتور های در شناخت و برتری یک باربری نسبت به سایر باربری ها مهمتر هستند؟

1-تجربه باربری

مسلما یک باربری با تجربه،باربری که سالیان سال در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند با خواسته های مشتریان و نحوه انجام این خدمات کاملا آشنا هست.

2-ماشین های باربری و تجهیزات

یک باربری خوب همیشه از ماشین های متفاوت و پیشرفته و مدرن استفاده میکند و ماشین های قدیمی را تعویض میکند.

3-مسافت تحت پوشش باربری

گاهی باربری ها مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک یا همینطور اسباب کشی به شهرستان های دیگر را قبول نمیکنند و تنها در محدوده درون شهری فعالیت میکنند.طبیعتا مسافت تحت پوشش باربری یک مورد مهم برای تعین پیشرفته و مدرن بودن باربری می باشد.

4-پرسنل و کارگران باربری

فاکتور مهم دیگری که معمولا بخاطر محیط کاری و شرایط کاری یک باربری کم پیدا است عملکرد و حرفه ای بودن پرسنل و کارگران باربری است.یک باربری حرفه ای از پرسنل اداری تحصیل کرده و خوش برخورد استفاده میکند تا در ارتباط با مشتریال و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب عمل کنند .

5-مشتری مداری

یک باربری خوب حتما برای مشتریان خود ارزش قائل میشود و تمام تلاشش را میکند تا مشتری ارزشمندش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.تخفیف های مناسب برای مشتری یکی از مواردی است که با ان میتوان برای مشتری اثبات کند که برای باربری مهم هست.

6-وقت شناسی باربری

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری حرفه ای وقت شناسی است.مشتری به هیچ عنوان دوست ندارد شرکت باربری دیرتر از زمان درخواستی برسد و برنامه آنها را به هم بزند.بسیاری از باربری ها به دلیل کم بودن تعداد ماشین های فعال معمولا با تاخیر میتوانند به مبدا برسند.

 وقت شناسی نظیر ندارد.

7-امکان پیگیری شکایات و پیشنهادات

در صورتی که شخصی از شرکت باربری به هر دلیلی شکایت داشته باشد (و مدرکی مبنی بر آن داشته باشد)شرکت باربری موظف است به آن رسیدگی کند.

شرکت باربری ایران زمین بر خلاف بسیاری از باربری ها بلافاصله به شکایات مشتریان رسیدگی میکند و در صورت زیاد مشتری تمام زیان مشتری را خواهد پرداخت.لازم به ذکر است که شرکت باربری ایران زمین  برای مشتریان و رانندگان و کارگران خود احترام زیادی قائل است اما با توجه به شرایط و ضوابط شرکت ایران زمین بار در صورت هرگونه تخلفی از سوی پرسنل ایران زمین  بلافاصله راننده،کارگر یا کارمند متخلف را از ادامه همکاری منع خواهد کرد و تمام ضرر و زیان مشتریان را جبران خواهد کرد.

 

 

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری

09196037481

 

 .

.

.

.


شعار ما کار ماست

حمل تخصصی اثاثیه منزل، مبلمان، کالاهای تجاری و اداری با کادری مجرب و حرفه ای

با نازلترین قیمت و قیمت توافقی

با بهترین کیفیت کاری

به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل

باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری09196037481

.

.

.

مازندران

تماس با ما

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

بابل – میدان دانشگاه – دانش 20

09196037481

 

Template Design:Dima Group